You are here: خانه آموزش رایگان آموزش ویدیو کنفرانس و ارتباط تصویری آموزش انتقال تصویر با خط تلفن، آموزش انتقال تصویر توسط خط تلفن، آموزش انتقال تصویر با کابل مسی، آموزش انتقال تصویر با کابل تلفن

 

جشنواره فروش پرشین آموزش


 

4 پکیج کامل شامل 20 دی وی دی، پنجاه گیگابابت با تخفیف ویژه فقط این هفته

 مهندس کاوه 09199084504

فروش ویژه پکیج های آموزش نصب دوربین مداربسته و شبکه، آموزش انتقال تصویر، آموزش نصب درب و کرکره های اتوماتیک، آموزش نصب اعلام حریق، آموزش نصب کنترل تردد

چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1392 ساعت 15:51

آموزش انتقال تصویر با خط تلفن، آموزش انتقال تصویر توسط خط تلفن، آموزش انتقال تصویر با کابل مسی، آموزش انتقال تصویر با کابل تلفن

نوشته شده بوسیله ایران پلنز
به این مطلب رای دهید
(0 رای)

 

چین در حال تولید دوربین‌های مداربسته بی‌سیم بوده و تایوان نیز در حالپرداختن به تکنولوژی RF، ۲٫۴ GHz می‌باشد.

تولیدکنندگان چینی در تلاشند تادر سیستم نظارت بی‌سیم یک تحول ایجاد کنند. اغلب تولیدات بی‌سیم این تولیدکنندگانشامل یک گیرنده بی‌سیم، یک تا چهار دوربین بی‌سیم و یک فرستنده‌ بی‌سیم می‌باشد. پیش از این دوره، تاکید تولیدکنندگان تنها بر تولید گیرنده و فرستنده بی‌سیم بود. پر کاربردترین تکنولوژی بی‌سیم در صنعت گیرنده و فرستنده‌های دوربین‌های مدار بسته،تکنولوژی RF می‌باشد.

تولیدکنندگان چینی در سیستم‌های مداربسته بی‌سیم خود، ازسه فرکانس استفاده می‌نمایند: ۹۰۰ MHz، ۱٫۲ GHz و ۲٫۴ GHz. با توجه به محدودیت‌هاییکه در باند فرکانسی ۹۰۰ MHz و ۱٫۲ GHz در اکثر مناطق وجود دارد، مدل‌های ۲٫۴ GHz دربازار طرفداران بیشتری دارند. جان زونگ از شرکت علم و تکنولوژی شنزن سِیفر۱ عنوانکرد که محصولات ما غالباً در فرکانس ۲٫۴ GHz کار می‌کنند. شرکت شارپ ویژن۲ نیزهمچون شرکت سیفر فقط مدل ۲٫۴ GHz تولید می‌کند.

 تولیدکنندگان تایوانی، ازتکنولوژی بی‌سیم RF استفاده می‌کنند. اکثر این تولیدکنندگان دنبال دستیابی بهتکنولوژی‌های دیجیتال بی‌سیمی همچون بلوتوس۳، زیگبی۴، WLAN و GSM نیز می‌باشند. قابلیت اصلی تمامی این تولیدات، چهار کانال قابل انتخاب و سیگنالRF، ۲٫۴ GHz می‌باشد. تولیدکنندگان تایوانی در کنار مدل‌های مستقل، مدل‌های ترکیبی نیز ارایهمی‌دهند. در این مدل‌ها سیستم‌های دیگری همچون LCDها، دوربین‌های مداربسته،آلارم‌ها و DVRها نیز در کنار سیستم اصلی در نظر گرفته شده‌اند. در اکثر مدل‌هایمستقل، تولیدکنندگان از ۸ کانال و سیگنال ۱٫۲ GHz و ۱٫۳ GHz استفاده می‌کنند.

 فرستنده/گیرنده در سیستم‌های مدار بسته چینی :

 شرکت سوپر ویژن چین درنیمه اول سال ۲۰۰۶ یک سیستم مدار بسته بی‌سیم ارایه کرده که شامل یک گیرنده و ۴دوربین می‌باشد. این سیستم قابلیت سویچینگ اتوماتیک و یا دستی بین ۴ دوربین خود رادارا بوده و کاربر قادر است سیستم سویچینگ اتوماتیک را به دلخواه خود تنظیم کند. یکی دیگر از مشخصه‌های این سیستم دارا بودن دو پورت خروجی A/V می‌باشد که به طورهمزمان می‌توانند سیگنال خروجی A/V را به دو سیستم جداگانه همچون مونیتورها و DVRهاارسال کنند.

 برخی از تولیدکنندگان از سیستم‌هایی استفاده می‌کنند که به صورتسفارشی جهت مراقبت از کودکان و سالمندان و یا نظارت بر سوپرمارکت‌ها استفادهمی‌شوند. در این سیستم‌ها گیرنده و مونیتور با هم ادغام شده‌اند. به گفته‌ دایسلیتای، مدیر فروش شرکت امپرور۵، معروف‌ترین تولید این شرکت سیستم‌هایی هستند که درآنها مونیتورهای رنگی یا سیاه و سفید ۵ تا ۱۳ اینچ گنجانده شده‌اند. وی افزود ماهمچنین سیستم‌های بی‌سیمی با پنل TFT LCD در سایز ۸/۱ اینچ نیز تولیدمی‌کنیم.

 شرکت شارپ ویژن همچنین چند مدل مدار بسته بی‌سیم با مونیتور لامپ کاتدینیز تولید کرده است. استون شی مدیر بخش فروش شارپ ویژن چنین عنوان می‌کند که ماسیستم‌های مدار بسته بی‌سیمی با مونیتور TFT LCD در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۶ ارایهخواهیم داد.

 با این وجود بسیاری از تولید کنندگان چینی در حال تولید مدل‌هاییبا استفاده از تکنولوژی ارسال WLAN و RF با مدولاسیون و دمدولاسیون FM می‌باشند. فاصله‌ تحت پوشش فرستنده به طور معمول ۱۰۰ متر است. تای از شرکت امپرور عنوانمی‌کند که: ما از یک سیستم تیونینگ PLL در فرستنده/گیرنده خود استفاده کرده‌ایم تاضریب اطمینان را افزایش دهیم. وی افزود کلیه محصولات ما دارای استاندارد FCC و BZT می‌باشند.

  کاربرد وسیع سیگنال RF 2.4 GHz در تایوان :

  شرکت تکنولوژی اکت‌ول۶تایوان ادعا می‌کند مدلی ارایه کرده است که گیرنده فرستنده‌ بی‌سیم آن در فضای باز، ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر را تحت پوشش قرار می‌دهد. این شرکت تمایل به تولید سیستم‌هایی باقابلیت‌های جدید دارد. مدل ACT-500R شرکت اکت‌ول یک گیرنده مدار بسته است که با یک mini DVR و TFT LCD سایز ۵/۲ اینچ ادغام شده است. ابعاد این سیستم ۳۶x77x20 میلیمتر بوده و ۱۲۵ گرم وزن دارد. این سیستم به عنوان یک گیرنده دارای یک آنتن چند جهتهبوده و از چهار کانال فرکانسی شامل ۲٫۴۱۴ GHz، ۲٫۴۳۲ GHz،۲٫۴۵۰ GHz و ۲٫۴۶۸ GHz پشتیبانی می‌کند. این سیستم به عنوان یک DVR قادر است از MPEG-4 پشتیبانیکند.

 مدل ACT-510T شرکت اکت‌ول یک دوربین بی‌سیم ۲٫۴ GHz می‌باشد. این مدل داراییک گیره است و به واسطه آن به ژاکت یا جیب پیراهن کاربر متصل می‌شود.

 مدل ACT-203 یک سیستم امنیتی نظارتی می‌باشد که با یک سیستم آلارم ادغام شده است.

دراین سیستم یک پورت ورودی آلارمNO/NC  برای دریافت سیگنال از سنسورهای خارجی همچونسنسورهای دما، گاز، گشتاور، PIR و غیره در نظر گرفته شده است. مدل ACT-203 یک سنسورمستقل است که آلارم نیز دارد و سیگنال را در فرکانس ۲٫۴ GHz از طریق یک آنتن چندجهتی منتقل می‌سازد. شرکت تکنولوژی لاو میت۷ در کنار مدل‌هایی با سیگنال ۲٫۴ GHz،مدل‌هایی با سیگنال ۱٫۲ GHz و ۱٫۳GHz نیز برای کاربردهای ویژه تولیدمی‌کند.

 مدل RM-2425MT یک گیرنده بی‌سیم ۲٫۴ GHz با مونیتور TFT LCD سایز ۵/۲اینچ و دوربین ۸ کاناله قابل ارتقا می‌باشد.

 شرکت ریس وود تلکام۸ که بیش از ۱۵سال سابقه در تکنولوژی بی‌سیم و RF دارد، یک دوربین مداربسته ۲٫۴ GHz به نام ۲٫۴RC23IR-DNWP تولید کرده است. این مدل یک دوربین ضد آب، دید در روز و شب، چهارکاناله و بی‌سیم می‌باشد.

  در این مدل از یک مونیتور ۳/۱ اینچی CCD با سنسور سونی وچیپ رنگی DSP و LEDهای ۲۳IR استفاده شده است. این شرکت در نظر دارد تا گیرنده‌ ۲٫۴ GHz جدیدی که با یک LCD سایز ۵/۳ اینچ ادغام شده را در اواسط سال ۲۰۰۶ ارایه دهد. مدل‌های اخیر شرکت تکنولوژی کینگ ویو۹ با نام‌های KW3301 و KW7301 به بازار عرضهشده‌اند.

 مدل KW3301 یک گیرنده‌ ۲٫۴ GHz تا ۲٫۴۸۳۵ GHz چهار کاناله است. این مدلدارای چهار آنتن چند جهته برای کاهش تداخل می‌باشد. مدل KW3301 از دمدولاسیون FM وتکنولوژی PLL برای تامین تصاویر پر کیفیت استفاده می‌کند. محدوده‌ تحت پوشش این مدلتا ۱۰۰ متر می‌باشد. در مدل‌های ۸ کاناله سیگنال‌های ۲٫۳ GHz نیز کاربرددارند.

  روند قیمت :

یک سیستم مدار بسته بی‌سیم ۲٫۴ GHz با یک دوربین و گیرندهچهار کاناله و سنسور CMOS رنگی TVL 380 و محدوده‌ پوشش ۱۰۰ متر، بین ۳۰ تا ۵۰ دلارقیمت دارد. سیستم‌هایی که شامل یک دوربین و یک گیرنده و یک مونیتور هستند، بیش از ۱۰۰ دلار قیمت دارند. به گفته شی از شرکت شارپ ویژن در سال ۲۰۰۶ شاهد ۲۰ تا ۳۰ درصدکاهش نرخ خواهیم بود. این کاهش نرخ به واسطه‌ رقابت و کاهش بهای اجزای اولیه همچونمدول‌های RF و سنسورهای CMOS می‌باشد.

 تولیدکنندگان چینی سیستم‌های مدار بستهبی‌سیم ۱٫۲ GHz را بسیار ارزان‌تر از ۲٫۴ GHz ارایه می‌دهند.

 تولیدکنندگانتایوانی معتقدند که بهای تحویل کشتی گیرنده/فرستنده‌های دوربین‌های مدار بسته درنیمه دوم سال ۲۰۰۶ ثابت مانده و یا کاهش خواهد یافت. شرکت ریس وود معتقد است که باتوجه به افزایش رقابت، قیمت‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش خواهند یافت. کینگ ویو نیز پیشبینی می‌کند که با ورود تولیدکنندگان جدید، قیمت‌ها کاهش می‌یابند.

  اکت‌ول اظهارداشته است که هزینه تولید با توجه به افزایش بهای نفت، بالا خواهد رفت با این وجوداین شرکت ادعا کرده است که برای ثبات نرخ تلاش خواهد کرد.

 سرمایه‌گذاری در بخشتحقیق و توسعه :

 در بخش تحقیق و توسعه‌ شرکت امپرور ۵۰ کارمند جهت ارتقانرم‌افزاری، بازده مدار‌های الکترونیکی و طراحی ظاهری فعالیت دارند.

 شرکت سیفر ۶مهندس در زمینه توسعه محصولاتش شامل نرم‌افزار و طراحی مدار الکترونیکی دارد. دراین شرکت، مدت زمان مورد نیاز برای ارایه‌ یک مدل جدید حدود یک ماه می‌باشد. در حالحاضر این شرکت از تیم تحقیق و توسعه خود برای پاسخگویی به تقاضای بازار استفادهمی‌کند.

شرکت شارپ ویژن یک تیم تحقیق و توسعه شامل ۵ کارمند در زمینه‌ توسعهمحصولات بی‌سیم در بخش‌های نرم‌افزاری، طراحی ظاهری و اشکال زدایی دارد. این شرکتتا انتهای سال ۲۰۰۶ بیش از ۱۰ مدل جدید ارایه خواهد داد.

 شرکت اکت‌ول بیش از ۱۰سال تجربه در خط تولید دارد. این شرکت ۴ تا ۵ مهندس در تیم تحقیق و توسعه خود داشتهکه دارای تجارب زیادی در زمینه تکنولوژی RF هستند. قابلیت اصلی تیم تحقیق و توسعه‌شرکت اکت‌ول، در سال جاری ارایه‌ مشخصه‌های کم نظیر بوده است.

 جهت‌گیری تیمتحقیق و توسعه ریس ‌وود در سال ۲۰۰۶ به سمت ادغام تکنولوژی بی‌سیم RF و تکنولوژیفشرده‌سازی دیجیتال بوده است. این شرکت ۴ مهندس تحقیق و توسعه داشته و بین ۴۰ تا ۵۰درصد کل فروش خود را در این بخش سرمایه‌گذاری کرده است. در محصولات این شرکت، بهسازگاری سیستم‌ها توجه خاصی می‌شود.

 شرکت کینگ ‌ویو ۱۰ مهندس در بخش تحقیق وتوسعه خود دارد. این شرکت با شرکت‌های طراحی IC در سینهو، همکاری دارد. کینگ‌ویو ۵۰درصد از کل فروش خود را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کند.

  توانمندی‌هایتولید:

 تولید اصلی شرکت امپرور، تلویزیون و دوربین مدار بسته می‌باشد. این شرکتدر حال حاضر بیش از ۱۵ مدل سیستم مدار بسته بی‌سیم تولید کرده و ظرفیت تولیدی معادل ۸۰۰۰۰ سیستم در ماه دارد.

 شرکت سیفر از ابتدای تاسیس در سال ۲۰۰۱ متخصص در صنعتدوربین‌های مدار بسته می‌باشد. این شرکت در نیمه دوم سال ۲۰۰۵ وارد خط تولیددوربین‌های مدار بسته بی‌سیم شد و در حال حاضر ۵ مدل سیستم بی‌سیم تولید می‌کند. تولید ماهیانه این شرکت ۱۰۰۰ دستگاه در سال ۲۰۰۵ بوده است. پیش بینی می‌شود کهتولیدات ماهیانه این شرکت طی سال ۲۰۰۶ به میانگین ۳۰۰۰ دستگاه برسد.

 شرکت شارپویژن دارای خط تولید دوربین مدار بسته و سیستم‌های تفریحی پرتابل و قابل استفاده دراتومبیل است. این شرکت در حال حاضر ۱۰ مدل دوربین مدار بسته تولید می‌کند. پیش بینیشده است که این میزان تا پایان سال افزایش یابد. میانگین تولید ماهیانه سال ۲۰۰۵این شرکت ۲۰۰۰ سیستم بوده و طی سال ۲۰۰۶ به ۵۰۰۰ سیستم خواهد رسید.

 ظرفیت تولیدسیستم‌های فرستنده و گیرنده‌ی دوربین‌های مدار بسته شرکت اکت‌ول ۲۰۰۰۰ واحدمی‌باشد. این شرکت پیش‌بینی کرده است که بر حسب افزایش تقاضا در سال ۲۰۰۶ میزانتولیدات خود را افزایش خواهد داد.

 میزان تولید ماهیانه شرکت لاو میت ۲۰۰۰۰ واحدمی‌باشد. این شرکت پیش بینی می‌کند که در نیمه دوم سال ۲۰۰۶ تولیدات خود را افزایشخواهد داد، زیرا مدل DIY این شرکت در حال شهرت یافتن می‌باشد.

 شرکت ریس وود پیشبینی کرده است که در سال ۲۰۰۶، ۲۰ تا ۳۰ درصد در تولید محصولات امنیتی خود رشدداشته باشد. شرکت کینگ ویو در سال ۲۰۰۵ وارد خط تولید شد. این شرکت ماهیانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نمونه درخواست شده از طرف مشتریان را تولید می‌کند. ظرفیت تولید ماهیانه اینشرکت، ۱۰۰۰ واحد است.

صادرات :

 کشورهای آمریکای شمالی و اروپایی اصلی‌ترینواردکنندگان سیستم‌های مدار بسته بی‌سیم می‌باشند. شرکت‌های امپرور و شارپ ویژنتقریباً تمام تولیدات بی‌سیم خود را صادر می‌کنند و بیش از ۹۰ درصد صادرات خود رابه آمریکا و اروپا اختصاص داده‌اند.

۷۰ درصد تولیدات شرکت سیفر به صادرات اختصاصیافته و مقصد اصلی محصولات این شرکت آمریکا می‌باشد.

 تولیدکنندگان چینی جهتامتداد صادرات خود به اروپا، در حال کسب استانداردهای RoHS و WEEE هستند. برای مثالشرکت امپرور تا قبل از جولای ۲۰۰۶ استاندارد RoHS را دریافت کرده و شرکت سیفر نیزآماده دریافت این استاندارد می‌باشد.

 اروپای غربی و آمریکا اصلی‌ترین بازاراکت‌ول را تشکیل می‌دهند. این شرکت در نظر دارد تا تولیدات خود را به هند، چین واروپای شرقی نیز صادر کند.

 در حدود ۸۰ درصد از تولیدات شرکت لاو میت صادرمی‌شوند و درصد زیادی از این صادرات به کشور آمریکا اختصاص دارد.

  شرکت ریس‌وودصادرات خود را به چین، آمریکا و اروپا اختصاص داده است. ۸۰ درصد محصولات این شرکتصادر می‌شوند.

 حدود ۷۰ درصد تولیدات شرکت کینگ‌ویو به اروپا و آمریکا صادرمی‌شود.

 ظهور سیستم‌های ۳G

 به گفته شرکت لاو‌میت ظرفیت ذخیره‌سازی و گسترشتکنولوژی ۳G تاثیر به سزایی بر صنعت گیرنده/فرستنده‌های مدار بسته دارد.

باکوچک‌تر شدن حجم فیزیکی هارد‌ها، و قابل حمل شدن سیستم‌ها، نیاز به گیرندهفرستنده‌های بی‌سیم کاهش می‌یابد. برای مثال تکنولوژی ۳G قادر است صدا و تصویر زندهرا در فاصله‌های طولانی انتقال دهد.

ایران پلنز

ایران پلنز

E-mail: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

تماس با ما

Mobile: 0919 908 4504
Tel:۰۲۱ ۲۸۴۲ ۷۷۲۳
Te: ۰۲۱ ۲۸۴۲ ۶۳۸۳
مشاوره و فروش مهندس مهدی کاوه
Website: www.iraplans.ir

مقالات بخش آموزش های رایگان

اطلاع از قیمت محصول

برای اطلاع از قیمت محصول و سایر اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمایید تا اطلاعات برای شما ارسال گردد

جهت استعلام قیمت پکیج ها تماس بگیرید.

و

آسان پرداخت کنید.

با

درگاه پرداخت آنلاین

 

تصاویری از نرم افزار آموزشی جدید

ورود کاربران

 

شما دوستان عزیز و گرامی برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر از پکیج های آموزشی پرشین میتوانید با شماره 09199084504 تماس حاصل نمایید و یا از طریق SMS برای اطلاع از نحوه خرید با ما در تماس باشید. گروه پرشین آموزش تولید کننده مجموعه نرم افزار های مولتی مدیای آموزش سیستم های امنیتی در ایران، هیچ شعبه و یا نمایندگی جهت فروش پکیج های آموزشی خود نداشته و پکیج های آموزشی پرشین تنها در این سایت با نشان و آرم پرشین آموزش عرضه خواهد شد. با تشکر و قدردانی از حمایت شما پکیج های آموزشی جدید در راه است و در سال هفتم آغاز بکار جهت استقبال شما عزیزان آموزش های  صنف سیستم های امنیتی را کاملتر از گذشته و سیستم کشان دلیوری پست جهت سهولت در خرید مشتریان مهیا خواهد شد. گـروه آمـوزشی پــرشین مهندس بـرق صنعتی مهـدی کـاوه

پخش دموی محصولات آموزشی

توجه نمایید؛ به منظور امکان استفاده دوستانی که با اینترنت کم سرعت متصل هستند، کیفیت و ظرفیت این دمو کاهش یافته است. کیفیت ویدیوهای داخل مجموعه HD می باشد.

برای دریافت دموی محصولات پرشین آموزش، فایل زیر را دانلود نمایید. ظرفیت فایل  48 مگابایت میباشد. 

دانلود فایل دموی تصویری پک های آموزشی پرشین

افراد آنلاین

ما 31 مهمان آنلاین داریم